A-tým
2. 6. 2023

Poslední domácí zápas s Benešovem může rozhodnout o záchraně

A-tým
2. 6. 2023

Poslední domácí zápas s Benešovem může rozhodnout o záchraně

A-mužstvo Mostu v sobotu odehraje poslední zápas sezóny na domácím stadionu před svými fanoušky, v klíčové bitvě o záchranu nám bude soupeřem SK Benešov.

V sobotu večer může být rozhodnuto o všem. Pokud Most neprohraje, zůstane v ČFL i v příští sezóně. V cestě za celoročním cílem nám stojí SK Benešov. Pro získání posledního potřebného bodu máme na závěr sezóny dvě možnosti. Nejprve doma proti Benešovu nebo ve finále sezóny v pátek 9.6.2023 v Teplicích na Stínadlech. Je logické, že vyvineme maximum, abychom mohli slavit doma se svými fanoušky.

Kombinace vývoje tabulky ČFL dávají šanci na rozhodnutí již v sobotu dopoledne, a to pokud Živanice nevyhrají v Ústí nad Labem. Pokud Arma jakkoliv zaboduje, Živanice už nebudou moci Most bodově dohnat. Nicméně přímý souboj s aktuálně posledním Benešovem v zásadě o všechno dává našemu poslednímu domácímu utkání pořádnou dramatizaci.

Klub láka fanoušky na stadion vstupným zdarma a chce tak především poděkovat za věrnost a podporu v celé sezóně, která se sportovně od prvního kola nevyvíjela dobře.

Utkání proti Benešovu má výkop v sobotu v 15:00 hodin na Stadionu FSJM. Na podzim jsme se v Benešově hodně natrápili. V klíčovém zápase podzimu jsme vedli od 57. minuty po brance Petra Glasera. Slepenými góly v 78. a 80. minutě jsme ale o vítězství přišli. Snad tedy podzimní kolaps odčiníme ve správný moment na domácím hřišti.

FK Baník Most-Souš - SK Benešov
sobota 3.6.2023, 15:00
stadion FSJM

čtěte také

novinky