Přípravka U11

Přípravka U11
8. 10. 2022

Přípravka U11 získala stříbro na finále v Havlíčkově Brodě

Zajímavou konfrontaci i s moravskými týmy absolvovala přípravka U11 - ročník 2012. Na republikovém finále Blachotrapez Cupu skončila na skvělém 2. místě.

Po postupu do finálového turnaje Blachotrapez Cupu 2022 odcestovala naše přípravka společně s naším partnerským klubem SK Ervěnice-Jirkov na republikové finále do Havlíčkova Brodu. Po celodenních bojích v základní skupině i vyřazovací části skončil náš tým ročníku 2012 na 2. místě za vítězným klubem SK Přibyslav a před domácím pořadatelem, kterým byl FC Slovan Havlíčkův Brod. Kluci narazili na nové soupeře a absolvovali vydařený turnaj plný pestrých doprovodných akcí.

Ve spolupráci s SK Ervěnice-Jirkov Most využívá sdruženého družstva, ve kterém dostávají šanci hráči obou klubů. Nejlepší výběr pak nastupuje za Most v ligové soutěži mladších žáků. Dnešní společný výjezd na Vysočinu tak rozšiřuje spolupráci obou klubů s výhledem na další sezónu, kdy právě nejstarší přípravka U11 přejde do soutěží mladších žáků.