Klub
6. 7. 2024

Trenérské obsazení družstev pro sezónu 2024/2025

Klub
6. 7. 2024

Trenérské obsazení družstev pro sezónu 2024/2025

Baník Most-Souš informuje o novém složení realizačních týmů pro přicházející sezónu 2024/2025.

Do nové sezóny vstoupíme s následujícími družstvy a jejich trenéry, sdělujeme i účast v jednotlivých typech soutěží:

Do klubu přichází na pozici asistenta mladšího dorostu Zdeněk Kubiska z Chomutova. Z SK Ervěnice-Jirkov přichází na trenérský post u přípravek Václav Náhlovský. V našich řadách přivítáme opět Michala Prokopa, který bude trénovat u žáků U14. Nové složení realizačního týmu B-mužstvo bylo komunikováno již dříve.

A-mužstvo (3. Liga)
Stanislav Hofmann
Martin Kocík (asistent)
Jakub Veselý (trenér brankářů)
Vít Popelka (kondiční trenér)

B-Mužstvo (Krajský přebor)
Luděk Altman
Lukáš Ištok (asistent)
Miroslav Stanko (trenér brankářů)
Vít Popelka (kondiční trenér)

Dorost U19 (3. liga dorostu) (Krajský přebor dorostu)
Petr Johana
Jiří Lovíšek (asistent)
Martin Kovář mladší (asistent)
Miroslav Staňko (trenér brankářů)
Vít Popelka (kondiční trenér)

Dorost U17 (3. liga dorostu)
Marcel Grund
Zdeněk Kubiska (asistent)
Martin Kovář mladší (asistent)

Krajský mladší dorost (Krajský přebor dorostu)
Roman Hačecký
Martin Kratochvíl (asistent)

Žáci U15 (2. liga žáků)
Michal Nguyen
Petr Hlaváček (asistent)
Jaroslav Behina (trenér brankářů)
Jan Davignon (kondiční trenér)

Žáci U14 (2. liga žáků)
Ladislav Rameš
Michal Prokop (asistent)
Pavel Nemrava (asistent)

Žáci U13 (2. liga žáků)
Petr Melichar
Michal Kubiš (asistent)

Žáci U12 (2. liga žáků)
Martin Matura
Jan Štefko (asistent)

Krajští starší žáci (Krajský přebor žáků)
Radek Lžíčař
Jan Berka (asistent)

Krajští mladší žáci (Krajský přebor žáků)
Bohumil Kopecký

Přípravka U11 (Krajský přebor přípravek)
Michal Broskovics
Petr Žák
Tomáš Džurdženík
Tereza Šturmová (gymnastická trenérka)

Přípravka U10 (Krajský přebor přípravek)
Jiří Biely
Martin Veselý
Tereza Šturmová (gymnastická trenérka)

Přípravka U9 (Krajský přebor přípravek)
Václav Náhlovský
Jiří Neruda
Patrik Michálek
Anna Hausdorfová

Přípravka U8 (Krajský přebor přípravek)
Tomáš Walter
Štepán Ilavský
Tomáš Hudec

Přípravka U7 (turnaje Bambini)
Luboš Lžíčař
David Nedbal
Filip Lžíčař

Přípravka U6
Dana Kastnerová
Michaela Jírová

Fotbalová škola (U11 - U9)
Robert Kopas

Ženy A (Divize A ženy)
Denisa Polívková
Ondřej Chlad (asistent)
Filip Jelínek (asistent)

Dorostenky WU18 (2. liga dorostenek)
David Novák
Karel Giampaoli (asistent)
Filip Jelínek (asistent)

Žákyně WU15 (2. liga žákyň)
Jaroslav Haspra
Ondřej Chlad (asistent)






čtěte také

novinky