Mládež

Mládež
10. 10. 2023

Turnaj Planeo Cup ve středu na Souši

Mostecká U12 ve středu nastoupí ve 2. kole Planeo Cupu v domácím prostředí na Souši.

Do další fáze celorepublikového turnaje postoupí 3 nejlepší z každé skupiny 2. předkola, kterých je po republice celkem 13. Jedna taková skupina v rámci Ústeckého kraje se odehraje ve středz 11.10.2023 na Souši. Účastnit se bude mostecký výběr U12 a spolu s ním další pětice klubů jako Junior Chomutov, FK Teplice, FK Ústí nad Labem, SK Kladno a FK Varnsdorf.

Mostecký tým vedený trenérem Petrem Melicharem uspěl v úvodní kvalifikace a probojoval se k organizaci vlastního turnaje v areálu na Souši, kde správce Jiří Lovíšek připraví celkem 3 hřiště pro snadný průběh pětikolového turnaje, kde každý účastník odehraje 5 utkání proti svým soupeřům. Dvě hřiště budou na umělé trávě, jedno pak na přírodním trávníku.

V prvním zápase od 13:00 se Baník Most-Souš U12 utká proti Junioru Chomutov a hodně zostra tak vstoupí do odpoledního dění. V dalším zápase narazíme na FK Teplice, dále hned na FK Varnsdorf. Závěrem pak na SK Kladno a FK Ústí nad Labem. Program zápasů má minimální přestávky. Zápasy začínají každou půlhodinu.

Program utkání Planeo Cupu U12 na Souši ve středu 11.10.2023
13:00 Most - Chomutov, Teplice - Ústí, Varnsdorf - Kladno