Mládež

Mládež
18. 8. 2023

Turnaj přípravek U11 na stadionu Baníku

Stadion Josefa Masopusta bude v sobotu patřit mladým fotbalistům, kategorie U11 se zde střetne v elitním turnaji.

Zvučné celky z celých Čech dorazí v sobotu na stadion v Mostě, aby před startem soutěže změřily síly a vyladily herní varianty. vedle domácíh Mostu bude k vidění i Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň nebo FK Teplice, tedy atraktivní elitní sestava nejvyšší české soutěže. Doplní je také regionální celky jako například Junior Chomutov nebo Baník Sokolov, kteří se jistě budou chtít vytáhnout.

Mostecká U11 vedené trenérem Bohumilem Kopeckým v následujícím týdnu pokračuje na soustředění do Stříbreného potoka u Karlových Varů. Turnaj pro ně bude zahajovací akce sezóny.

Oproti českému standardu bude turnaj odehrán v rozestavení 6+1, které více odpovídá evropským požadavkům a klubům tak dává příležitost přípravy na podzimní zahraniční turnaje, kam vyráží zejména Sparta a Slavia. Týmy odehraje během celé soboty celkem 9 utkání ve formátu každý s každým. Hrací doba byla kvůli teplé předpovědi počasí zkrácena na 14 minut.

Turnaj začíná v sobotu v 9:00 hodin, týmy se utkají postupně každý mezi sebou. Poslední zápasy tak budou dohrány okolo 14:30.

Pro rodiče a diváky bude k dispozici celý areál mosteckého stadionu, kde snad naleznou dobrý divácký komfort.

Seznam účastníků turnaje U11 - sobota 19.8.2023
FK Baník Most-Souš
AC Sparta Praha - 2 týmy
SK Slavia Praha - 2 týmy