Mládež

Mládež
29. 7. 2024

U19/U17: Dorostenci na soustředění porazili Meteor Praha

Starší a mladší dorost absolvoval soustředění ve Spořicích a stejně jako A-mužstvo vstupuje do posledních dvou týdnů přípravy před startem sezóny a prvním kolem proti Baníku Sokolov.

radiční tréninkový kemp ve Spořicích mají za sebou oba mostecké dorosty. Starší U19 o víkendu odehrála vítězné utkání proti Meteoru Praha, kde zvítězila 4:1. Dvě branky si připsal Pavel Záruba a po jedné Denis Paldrych a Vít Kopřiva.

FK Baník Most-Souš U19 - FK Meteor Praha U19 4:1
Branky: 6. Paldrych, 11. a 36. Záruba, 18. Kopřiva - 72. (MET) (pen)
Sestava Mostu: Svoboda (30. Schüsser) - Švec (45. Brda), Radba, Heidenreich, Bernard (45. Moscato) - Paldrych (60. Kšána), Žáček (45. Matějovský), Holub (60. Fišer) - Kopřiva (45. Benda), Záruba (60. Klimt), Štandera (45. Konopík)

Trenér Petr Johana byl s průběhem tréninkového kempu spokojen. Hráči absolvovali přesun z Mostu do Spořic a zpět na kolech a cyklistické výjezdy tvořily i další část programu soustředění. Jednalo se tak částečně i o teambuilding před vstupem do nového fotbalového ročníku.
Mosteční dorostenci mají v nadcházející sezóně ambice a tomu odpovídá i tréninkový program, který patří spíše mezi náročnější.

Mladší dorost bohužel o své utkání proti Meteoru Praha přišel, soupeř trochu překvapivě nedorazil. Rozcvičující se kolektiv U17 však zareagoval takřka okamžitě, rozdělil se na dvě skupiny a odherál modelové utkání. Výsledkem byla remíza a penaltový rozstřel.

Dorost U19 v posilovně ve Spořicích.

Robin Titlbach behěm soustředění prodloužil hostování v Baníku o další sezónu.

Penlatové vyvrcholení modelového utkání v rámci sobotního programu.

naši partneři

partneři