30. 9. 2022

V sobotu hrajeme doma se Sokolem Živanice

30. 9. 2022

V sobotu hrajeme doma se Sokolem Živanice

Deváte kolo ČFL je na programu o nadcházejícím víkendu, Most se pokusí poprvé naplno bodovat proti Sokolu Živanice. Utkání se hraje v sobotu od 16:00 na Souši.

Domácí mostecký tým zaznamenal dva nadějné výsledky v posledních týdnech, stále však čeká na první výhru v soutěži. Minulý víkend v Pardubicích promarnil množství šancí a propásl možnost vyrovnání zápasu na 1:1, Pardubice pak v závěru zpečetily dvoubrankovou výhru. Sokol Živanice je aktuálně na 13. místě tabulky se ziskem 6 bodů po výhře nad Benešovem a remízách s Hradcem B, Jabloncem B a Zápy.

V minulé sezóně skončily Živanice na třetím místě ČFL se 7-bodovým odstupem za vítěznými SK Zápy. Letos se jim zatím tolik nedaří, doma už 3x prohrály a na venkovních hřištích získaly 2 body za dvě remízy. Naposledy o minulém víkendu prohrály doma s Chlumcem nad Cidlinou 0:3. Klub z oblasti Pardubic byl založen v roce 1958, soutěže ČFL se účastní od sezóny 2018/19. Klubovými barvami jsou oranžová a černá.

Mostecký tým po změně trenéra odehrál zatím dvě utkání, ve kterých předvedl zlepšenou ofenzivní hru. Bohužel ta zatím nepřináší střelecké úspěchy. Mužstvo po dobrém výkonu prohrálo v Poháru s Vlašimí 1:4 a o posledním víkendu po bojovném výkonu s množstvím šancí podlehlo v Pardubicích 0:2.

Utkání proti Sokolu Živanice se hraje v sobotu 1.10.2022 od 16:00 na Souši.