28. 10. 2022

V sobotu hrajeme na stadionu s Hradcem Králové B

28. 10. 2022

V sobotu hrajeme na stadionu s Hradcem Králové B

O prodlouženém víkendu odehraje A-mužstvo předoslední domácí zápas podzimní části. Utkání s Hradcem Králové B se hraje opět na stadionu Josefa Masopusta s výkopem v sobotu ve 14:30 hodin.

Do konce podzimní části zbývají ještě tři zápasy, z toho Most odehraje dvě v domácím utkání. Po sobotním utkání s Hradcem cestujeme následně do Benešova a končíme doma v derby s FK Teplice. A-mužstvo o minulém víkendu podalo velmi dobrý víkend v Přepeřích, prohrálo však velmi smolně 1:2 a pobývá na předposledním místě tabulky ČFL.

Hradci Králové B patří aktuálně 10. místo tabulky, kam jej posunuly dvě poslední domácí výhry doma proti Chlumci (2:0) a Benešovu (1:0). V minulém kole prohrál jasně 0:3 na hřišti FK Teplice B. Na venkovních hříštích dokázal Hradec vyhrát pouze jednou, a to právě v Přepeřích na konci září. Jeho A-mužstvo v současné době září v nejvyšší Fortuna lize, kde s bodovým náskokem figuruje na čtvrtém místě. Hradec v současné době prochází výstavbou nového stadionu, své domácí zápasy tak hraje v Mladé Boleslavi, což se logicky B-mužstva netýka. To hrává doma v areálu Slavie Hradec Králové. Nová multifunkční aréna v Hradci má být dostavěna za 1 rok s novou kapacitou 9.300 diváků, což z ní učiní devátý největší stadion v ČR.

Mostecké A-mužstvo odehraje sobotní utkání opět na stadionu Josefa Masopusta, výkop je ve 14:30, otevřena bude opět pouze hlavní tribuna se vstupy od UMT a rovněž od restaurace Pod Tribunou.