B-tým
18. 4. 2024

Ve čtvrtfinále Poháru ÚKFS narazíme na Baník Modlany

B-tým
18. 4. 2024

Ve čtvrtfinále Poháru ÚKFS narazíme na Baník Modlany

B-mužstvo ve středu odehraje čtvrtfinále Poháru ÚKFS na svém hřišti na Souši, proti Baníku Modlany, hrát se bude ve středu od 18:00 hodin.

Fotbalový pohár ÚKFS se přenesl do své závěrečné části. Zbývá posledních 8 mužstev, které si to v závěrečných bojích o zisk prestižního Poháru Ústeckého krajského fotbalového svazu. B-mužstvo Baníku po vítězství v Horním Jiřetíně v přeminulém týdnu dostalo losem do čtvrtfinále za soupeře Baník Modlany. Hrat se bude ve středu 24.4. od 18:00 hodin na Souši.

V loňské sezóně jsme se probojovali až do semifinále, kde jsme na penalty vypadli s Tatranem Kadaň, letos stojíme opět mezi nejlepšími osmi týmy a v domácím prostředí odehrajeme čtvrtfinále, proti obhájci vítězství a ktuálnímu držitele trofeje, kterým je Baník Modlany.

Poslední finále v minulé sezóně se hrálo právě v areálu na Souši a Baník Modlany se po vítězství 2:1 nad Tatranem Kadaň radoval z historicky prvního zisku trofeje Poháru ÚKFS. Nyní se tak na Souš Modlany opět vráti, a to ke čtvrtfinálovému souboji s naším B-mužstvem. Trenér Stanislav Hofmann bere pohárovou soutěž jako doplňkovou, ale v závěrečných kolech už budeme chtít uspět i výsledkově a zopakovat minimálně loňské semifinále.

Oba celky se letos již utkaly v podzimním zápase Krajského přeboru a rozešli se remízově 0:0, v jarním programu na sebe zatím nenarazili, mosteckému B-mužstvu patří aktuálně 6. místo tabulky, Modlany jsou v současnosti až na 13. pozici tabulky přeboru.

Čtvrtfinále poháru ÚKFS
Baník Most-Souš B - SK Baník Modlany
středa 24.4.2024, 18:00
hřiště Souš





čtěte také

novinky