Mládež
15. 12. 2023

Víkendové halové turnaje uzavřou sportovní rok 2023

Mládež
15. 12. 2023

Víkendové halové turnaje uzavřou sportovní rok 2023

Víkendový program uzavře sportovní rok 2023, přípravky a žáci odehrají poslední akce letošního roku.

Žáci U14 v neděli odpoledne odehrají halový turnaj v německé Míšni, v místní hale am Berufschulzentrum poměří síly s lokálními kluby, mezi kterými nechybí favorit JFV Neuseenland, který zaměřením pouze ny výchovu mládeže zdatně konkuruje i předním klubům východního Německa. Na vánočním turnaji na závěr roku se naši žáci utkaní s kluby jako BSC Freiberg, Radebeuler BC, Höckendorf nebo Markleeberg. Podle trenéra Michala Nguyena, který o prodloužený sportovní program na závěr roku stál, půjde o dobrý test a nácvik před prémiovými halovými turnaji, které na jeho tým čekají v lednu. Následně v únoru pak žáci U14 vyrážejí na víkendový turnaj do Wroclawi, který není halový, hraje se umělých trávnících. V osudí losování skupin mohou narazit i na anglický Watford.

Přípravka U7 po úspěchu v Zákupech o minulém víkendu nastoupí k dalšímu z prvních halových turnajů kariéry. V sobotu na turnaji v Neštěmicích, lépe řečeno na základní škole Mojžíř. Test s ústeckými a děčínskými kluby bude zajímavým zpestřením předvánočního programu.

Venku na umělé trávě v Ervěnicích (Jirkově) nastoupí naposledy letos přípravka U9, a to na turnaji o rok starších týmů v Ervěnicích. Na dopoledním minuturnaji formátu 5:5 změří síly s domácími Ervěnicemi a Chomutovem.

V neděli pak do Karlových Varů vyráží i mostecká U11. Kluci si v přátelském utkání vyzkouší poprvé rozestavení 7+1, na které budou přecházet nejpozději od léta s příchodem nové sezóny.

V následujícím týdnu už tréninkový i zápasový program nadobro uvadne a sportovní proces na krátko přeruší vánoční prázdniny. Mladší týmy našeho klubu zahají hned v prvním lednovém týdnu, starší týmy a dorostenci pak oficiálně od pondělí 8. ledna 2024. Hned v prvním lednovém víkendu však má náš klub na programu hned pět prvních novoročních turnajů nebo zápasů.


Víkendový program družstev FK Baník Most-Souš (16.12. - 17.12.2023)
U14 vs. turnaj v Meissen (neděle 14:30, Goethestrasse 21, Meissen, Sporthalle der Berufschule)
U11 vs. Karlovy Vary (neděle 11:00, K. Vary, Lidická ulice)
U9 vs. Miniturnaj Ervěnice (sobota 10:00, UMT Jirkov)
U7 vs. turnaj Neštěmice (sobota 9:00, ZŠ Mojžíř)

čtěte také

novinky