Mládež

Mládež
10. 5. 2024

Víkendový program, žáci s Roudnicí, dorosty do Teplic

Vedle A-mužstva a dorostenek narazí na zápas proti FK Teplice i dorostenci, žáci hrají doma proti SK Roudnice nad Labem.

Sezóna pomalu vstupuje do svého posledního měsíce, vedle A-mužstva se v neděli představí doma i B-mužstva, a to opět v zápase proti FK Slavoj Žatec. Oba soupeři se potkali v tomto týdnu již jednou, ve středu v Žatci naši junioři vypadli v semifinále poháru, tudíž budou mít v neděli co vracet v rámci utkání Krajského přeboru.

Dorostenci zajíždějí do Teplic, v areálu Anger v sobotu odehrají zápasy dorostenecké divize proti FK Teplice U18 a U16. Oba mostecké dorosty drží aktuálně šňůtu tří zápasů bez prohry, ačkoliv U19 naposled pouze remizovala doma s Českou Lípou 1:1.

Nabitý program pokračuje v žákovské divizi pokračuje, a to čtvrtým zápasem v posledních 14 dnech. Žáci U15 a U14 po středečním domácím neúspěchu s ABC Braník hrají opět na Albrechtické proti SK Roudnice nad Labem, v zápasech budou oba tým favority a pokusí se podpořit svá přední umístění v tabulkách soutěže.

Mladší záci U13 v neděli doma na stadionu FSJM vyzvou zatím neporaženého lídra soutěže, kterým je FK Neratovice-Byškovice, mimořádný ročník 2011 soupeře zatím letošním ročníkem prochází bez ztráty kytičky a s přesvědčivě nejlepším skóre. Postavení týmů je podobné i v kategorii U12 (ročník 2012), kde Neratovicím patří druhé místo.

Dorostenky po středeční náročné bitvě s Teplicemi cestuji na jeden z nejdelších výjezdů sezóny do Trutnova, v zápase na hřišti předposledního celku budou favoritkami a mají šanci dále budovat přední pozice v 2. lize dorostenek.

Na závěr víkendu se na stadionu FSJM v neděli od 14:00 představí i A-ženy v zápase proti Slavii Karlova Vary. Vzetsup ženského fotbalu tak mohou zájemci přijít sledovat na hlavní mostecký stadion a podpořit naše holky v možnosti návratu na třetí místo ženské Divize A.

Víkendový program družstev Baníku Most-Souš (11.5. - 12.5.2024)
AM vs. FK Teplice B (sobota 15:00, FSJM)
BM vs. Slavoj Žatec (neděle 15:00, Souš)
U19 vs. FK Teplice B (sobota 10:30, Teplice - Anger)
U17 vs. FK Teplice B (sobota 12:45, Teplice - Anger)
U15 vs. SK Roudnice (sobota 10:00, Albrechtická)
U14 vs. SK Roudnice (sobota 12:00, Albrechtická)
U15kraj vs. FK Krupka (neděle 9:00, Krupka)
U13 vs. FK Neratovice-Byškovice (neděle 10:00, FSJM)
U12 vs. FK Neratovice-Byškovice (nedělě 10:00, FSJM)
U13kraj vs. Hvězda Trnovany (sobota 10:00, Trnovany)
U10 vs. FK Braňany (sobota 9:00, Braňany)
U7 vs. Turnaj Louny (sobota 10:00, Louny)
WU18 vs. FK Trutnov (sobota 11:30, Trutnov)
Ženy vs. Slavia Karlovy Vary (neděle 14:00, FSJM)

Šimon Buben a Matěj Hadinec vymýšlí útok proti ABC Braník (ilustrační foto).

naši partneři

partneři