9. 4. 2022

Žáci porazili lídra tabulky, na rivala z Teplic jsme však zatím nestačili

Žáci U13
9. 4. 2022

Mladší žáci prožili velmi úspěšný týden. Po senzačním vítězství na zatím neporaženým Baníkem Sokolov 7:3 bojovali v sobotu na půdě odvěkého rivala FK Teplice. Po nadějném vstupu do utkání bohužel tepličtí dokázali utkání otočit.

Baník Sokolov procházel dosavadní sezónou zcela bez porážky. Narazil až minulý vikend na Albrechtické. Mostecké U13 jej porazila 7:3 a způsobila malou senzaci. Svěřenci Michala Nguyena a Josefa Kučerky tak potvrdili herní vzestup a snad i zúročili náročnou zimní přípravu, ve které nastupovali i proti starším týmům v zápasech na celé hřiště 11:11. Sokolov sice od první minuty vedl, Most však po brankách Stoklase a Hostaši ještě v první třetině otočil stav. Ve druhé třetině přidali branky Pospíšil, Mareš a Novotný a v závěrečné třetině gólově ještě dvakrát zaúřadoval Petr Mareš.

O týden později měli kluci šanci změřit síly v prestižním souboji proti FK Teplice. Ačkoliv v zápase vedli, nedokázali jej dovést do úspěšného konce. Co je však důležité, na šance dokázal Most zvítězit, což je opět nebývalý úspěch. Souboje s FK Teplice se tak vrací ke své odvěké rivalitě. Bohužel lekce z efetivty dnes přišla ze strany Teplic, po standardních situacích a několika závarech doplněných i nešťastnými vlastními góly dokázaly utkání otočit.

Své souboje proti FK Teplice v sobotu odehrála i Přípravka U11. Během krajského satelitního turnaje v Čepirohách hraného na dvě hřiště, jsme skončili na druhém místě před Litvínovem a Žatcem. Vítězství v turnaji braly FK Teplice, kterým jsme však alespoň na jednom hřišti (zápasy se hrají na vždy na dvě hřiště/dva týmy zároveň) dokázali uštědřit aspoň jedinou prohru v turnaji.