27. 2. 2023

Začíná jarní část ČFL

27. 2. 2023

Začíná jarní část ČFL

V sobotu ve 14:30 zápasem proti FK Chlumec nad Cidlinou odstartuje jarní část ČFL, ve které nás čeká 15 odvetných zápasů a cíl zachránit třetiligovou příslušnost.

Po téměř 4-měsíční přestávce se opět rozběhne pravidelný rytmus mistrovských zápasů, ve kterých Most osmkrát doma a sedmkrát venku nastoupí k odvetám zápasů v České fotbalové lize. Jarní část sezóny odehrajeme na stadionu Josefa Masopusta a se snahou o jednotný začátek domácích zápasů, které budou zpravidla v sobotu v 15:00 hodin. Pouze úvodní dva březnové zápasy proti Chlumci a proti Kolínu mají úřední nejzažší začátek ve 14:30. Náš klub v úvodu tohoto týdne oznámil navázanou spolupráci s Černými Anděly v házenkářské soutěži žen, jejichž zápasy mohou navazovat na fotbalová utkání.

Pro jarní zápasy zůstává vstupné ve stejné výši, tedy 50 Kč. Ženy, důchodci a mládež do 15 let může využít zlevněné vstupné ve výši 30 Kč. Členové klubu, zejména hráči mládeže, se mohou prokázat hráčskou kartou s vyobrazením jejich fotografie s emblémy klubu nebo kontaktovat trenéra své kategorie, vstup budou mít poté zdarma. Vstupenky je možné zakoupit v den zápasu na pokladnách u obou vstupů do stadionu Josefa Masopusta nebo v průběhu týdne na sekretariátu klubu, v kancelářích stadionu.

Během zápasů bude zpravidla otevřena pouze hlavní tribuna. Protilehlá tribuna bude využívána pouze při rizikových zápasech pro umístění organizovaných fanoušků soupeře. Vstup do stadionu pro fanoušky a veřejnost bude umožněn dvěma vstupy, a to vstupem od parkoviště vedle bývalé umělé trávy a vstupem od restaurace Pod Tribunou. Pro všechny zájemce bude k dispozici parkování zdarma na ploše bývalé umělé trávy. Při průjezdu bude pouze nutné zaplatit vstup za všechny osoby ve vozidle. Nabádáme fanoušky k využití tohoto parkování.

Stadion Josefa Masopusta pro své zápasy na jaře využije i mužstvo žen Baníku Most-Souš. Paradoxně zde na jaře odehrají pouhé tři domácí zápasy. Po výměně podzimního pořadatelství s Pavlíkovem (svatba v Pavlíkově) bude náš ženský tým na jaře více cestovat.

Seznam všech jarních zápasů přikládáme níže a odkazujeme i do adekvátní sekce webových stránek s programem zápasů vybraného družstva.

Zápasy AM na jaře v ČFL
So 4.3., 14:30 vs. FK Chlumec nad Cidlinou (D)
So 11.3., 14:30 vs. Sparta Kolín (D)
Ne 19.3., 15:00 vs. Sokol Brozany (V)
So 25.3., 15:00 vs. Slovan Velvary (D)
Ne 2.4., 11:00 vs. FK Mladá Boleslav B (V)
So 8.4., 15:00 vs. FK Viktoria Žižkov (D)
So 15.4., 10:30 vs. FK Ústí nad Labem (V)
So 22.4., 15:00 vs. FK Pardubice B (D)
So 29.4., 17:00 vs. Sokol Živanice (V)
So 6.5., 15:00 vs. SK Zápy (D)
So 13.5., 10:15 vs. FK Jablonec B (V)
So 20.5., 15:00 vs. FK Přepeře (D)
Ne 28.5., 10:15 vs. FC Hradec Králové B (V)
So 3.6., 15:00 vs. SK Benešov (D)
So 11.6., 15:00 vs. FK Teplice B (V)

Pouze domácí zápasy vyobrazujeme níže na desce, která bude přístupná celé ajro na vstupu do stadionu Josefa Masopusta. Věříme, že jste si všimli i našeho billboardu na ulici Žatecká při pohledu směrem k areálu Souše.