17. 10. 2023

Zveme vás do našeho e-shopu

17. 10. 2023

Zveme vás do našeho e-shopu

Klub zahájil prodej klubových předmětů prostřednictvím vlastního e-shopu.

V průběhu října zahájil klub prodej klubového merchandisingu i klubového oblečení prostřednictvím klubového e-shopu. Ten funguje ve spolupráci s prostředím Shoptet a nabízí zájemcům nákup klubových propriet online, zatím pouze s možností osobního odběru. Zásilkový prodej a stejně tak možnost placení kartou bude doplněna chválu po spuštění ostrého provozu.

V e-shopu je v tuto chvíli možné zakoupit propagační předměty v sekci Klubové předměty a v sekci Klubové oblečení. Klub bude postupně doplňovat sortiment i ve spolupráci s členy klubu, rodiči nebo samotnými fanoušky.

S příchodem nového roku klubový obchod rozšíří možnosti prodeje klubového partnera Nike za zvýhodněných pomínek. V nabídce bude především tréninkové oblečení, dresy a částečně i oblečení Nike pro volný čas. Zvýhodněná nabídka bude pro všechny členy nebo fanoušky klubu.

Nabídka klubových předmětů je již pravidelně ve stánku během utkání A-mužstva. Nyní je možné sortiment zakoupit i online prostřednictvím e-shopu a následně prostřednictvím e-mailové komunikace skrz objednávku domluvit formu doručení nebo vyzvednutí zboží.

Rozjzd e-shopu bude potřebovat vyladit některé mouchy, za které se předem omlouváme. V případě vašeho zájmu, můžete zaslat svá upozornění, náměty nebo nápady na e-mail info@fkbms.cz.

Snad se vám zahajovací nabídka klubových předmětů bude líbit.

Odkaz a e-shop