Žáci U14

Brankáři

Matyáš Arnolt # 
 
Matyáš
Arnolt
Adam Kraus # 
 
Adam
Kraus

Obránci

Vojtěch Buriánek # 
 
Vojtěch
Buriánek
Daniel Cichý # 
 
Daniel
Cichý
Martin Duchek # 
 
Martin
Duchek
Lukáš Reiss # 
 
Lukáš
Reiss
Tomáš Steňko # 
 
Tomáš
Steňko
Martin Štěpánek # 
 
Martin
Štěpánek
Matyáš Vaňous # 
 
Matyáš
Vaňous

Záložníci

Amir Alkabi # 
 
Amir
Alkabi
Samuel Jakoubek # 
 
Samuel
Jakoubek
Samuel Denny Kuruc # 
 
Samuel Denny
Kuruc
Aleš Kusek # 
 
Aleš
Kusek
Boris Malkus # 
 
Boris
Malkus
Jiří Miler # 
 
Jiří
Miler
Tadeáš Pacák # 
 
Tadeáš
Pacák
Daniel Škanta # 
 
Daniel
Škanta
Tadeáš Terynek # 
 
Tadeáš
Terynek
Šimon Vorlíček # 
 
Šimon
Vorlíček

Útočníci

Michal Kraus # 
 
Michal
Kraus
Tobiáš Terynek # 
 
Tobiáš
Terynek

Přehled zápasů

D

středa 30.8.2023 - středa, Varnsdorf

Varnsdorf - Baník Most-Souš
0:9

Divize žáků

sobota 2.9.2023 - sobota, Žižkov

Žižkov - Baník Most-Souš
4:3

Divize žáků

neděle 10.9.2023 - neděle, Albrechtická

Baník Most-Souš - FŠ Litvínov
11:1

Divize žáků

středa 13.9.2023 - středa, Albrechtická

Baník Most-Souš - Česká Lípa
9:1

Divize žáků

sobota 16.9.2023 - sobota, Ruzyně

Dukla Praha - Baník Most-Souš
3:0

Divize žáků

neděle 24.9.2023 - neděle, Albrechtická

Baník Most-Souš - SK Vyžlovka
17:1

Divize žáků

čtvrtek 28.9.2023 - čtvrtek, Aritma

Aritma Praha - Baník Most-Souš
2:8

Divize žáků

sobota 30.9.2023 - neděle, Roudnice

SK Roudnice - Baník Most-Souš
1:10

Divize žáků

neděle 8.10.2023 - neděle, Albrechtická

Baník Most-Souš - Sokolov
5:2

Divize žáků

sobota 14.10.2023 - sobota, Neratovice

FK Neratovice - Baník Most-Souš
0:7

Divize žáků

neděle 22.10.2023 - neděle, Albrechtická

Baník Most-Souš - SK Střešovice
3:0

Divize žáků

neděle 29.10.2023 - neděle, Chomutov

FC Chomutov - Baník Most-Souš
2:3

Divize žáků

neděle 5.11.2023 - neděle, Albrechtická

Baník Most-Souš - Cheb
11:0

Divize žáků

neděle 12.11.2023 - neděle, Braník

ABC Braník - Baník Most-Souš
1:1

Divize žáků

neděle 19.11.2023 - sobota, Souš

Baník Most-Souš - Děčín
5:0

přátelsky

neděle 3.12.2023 - neděle, Ústí n/L

FK Ústí nad Labem - Baník Most-Souš
3:5

přátelsky

neděle 14.1.2024 - neděle, Tempo

Tempo - Baník Most-Souš
1:3

přátelsky

čtvrtek 18.1.2024 - čtvrtek, Plzeň

FC Viktoria Plzeň B - Baník Most-Souš
6:2

přátelsky

neděle 28.1.2024 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - FC Chomutov
4:1

přátelsky

neděle 4.2.2024 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - SK Kladno
3:2

přátelsky

neděle 11.2.2024 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Football Talent Academy
5:0

Divize žáků

sobota 9.3.2024 - sobota, K. Vary

Karlovy Vary - Baník Most-Souš
0:3

Divize žáků

neděle 10.3.2024 - neděle, K. Vary

Karlovy Vary - Baník Most-Souš
0:3

Divize žáků

sobota 16.3.2024 - sobota, Souš

Baník Most-Souš - Varnsdorf
13:1

Divize žáků

neděle 24.3.2024 - neděle, Česká Lípa

Česká Lípa - Baník Most-Souš
0:9

Divize žáků

čtvrtek 28.3.2024 - čtvrtek, Albrechtická

Baník Most-Souš - Aritma Praha
4:0

Divize žáků

neděle 7.4.2024 - neděle, Praha

Dukla Jižní Město - Baník Most-Souš
1:6

Divize žáků

sobota 13.4.2024 - sobota, Albrechtická

Baník Most-Souš - Žižkov
5:2

Divize žáků

neděle 21.4.2024 - neděle, Litvínov

FŠ Litvínov - Baník Most-Souš
0:5

Divize žáků

sobota 27.4.2024 - sobota, Albrechtická

Baník Most-Souš - Dukla Praha
0:4

Divize žáků

středa 1.5.2024 - středa, Albrechtická

Baník Most-Souš - Dukla Jižní Město
5:2

Divize žáků

neděle 5.5.2024 - neděle, Vyžlovka

SK Vyžlovka - Baník Most-Souš
0:8

Divize žáků

středa 8.5.2024 - středa, Albrechtická

Baník Most-Souš - ABC Braník
0:5

Divize žáků

sobota 11.5.2024 - sobota, Albrechtická

Baník Most-Souš - SK Roudnice
2:2

Pohár ÚKFS

úterý 14.5.2024 - úterý, Ervěnice

SK Ervěnice-Jirkov - Baník Most-Souš
0:2

Divize žáků

neděle 19.5.2024 - neděle, Sokolov

Sokolov - Baník Most-Souš
12:00

Divize žáků

sobota 25.5.2024 - sobota, Albrechtická

Baník Most-Souš - FK Neratovice
12:00

Divize žáků

středa 29.5.2024 - středa, Děčín

Děčín - Baník Most-Souš
18:00

Divize žáků

neděle 2.6.2024 - neděle, Střešovice

SK Střešovice - Baník Most-Souš
13:00

Divize žáků

sobota 8.6.2024 - sobota, Albrechtická

Baník Most-Souš - FC Chomutov
12:00

Divize žáků

středa 12.6.2024 - sobota, Albrechtická

Baník Most-Souš - Karlovy Vary
12:00

Divize žáků

neděle 16.6.2024 - neděle, Cheb

Cheb - Baník Most-Souš
12:00

červen 2024

  • Pondělí
  • Úterý
  • Středa
  • Čtvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • Neděle

PM

PM

PM

PM

PM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Michal Nguyen

Trenér

721702585 michal.cigy@seznam.cz
Mládež
11. 6. 2024

V pondělí proběhl nábor do družstev mládeže

V pondělí na Stadionu Josefa Masopusta proběhl nábor nových hráčů do mládežnických družstev Baníku.

Mládež
4. 6. 2024

Nábor hráčů mládeže v pondělí 10.6.2024 na stadionu FSJM

V pondělí 10.6.2024 od 16:30 hodin na hlavním stadionu FSJM (u Kauflandu) proběhne nábor kluků a dív...

Mládež
22. 5. 2024

U11 a U9: Turnaje v Chemnitzu a dobrá německá zkušenost

Přípravky U11 a U9 na německém turnaji v Chemnitzu obsadili shodně 11. místo, tedy střed 20-členného...

Mládež
16. 5. 2024

Fotbalový letní kemp na Baníku uzavírá přihlášky

Poslední volná místa zbývají na letním příměstském fotbalovém táboře na Baníku v termínech 22.7. - 2...

Mládež
14. 5. 2024

U14: Postup do semifinále Poháru ÚKFS po vítězství v Ervěnicích 2:0

Žáci U14 dnes zvládli roli favorita a na hřišti v Jirkově porazili domácí SK Ervěnice-Jirkov 2:0.

Mládež
10. 5. 2024

Víkendový program, žáci s Roudnicí, dorosty do Teplic

Vedle A-mužstva a dorostenek narazí na zápas proti FK Teplice i dorostenci, žáci hrají doma proti SK...

Mládež
7. 5. 2024

Dorostenky zahájí ve středu na Souši derby týden proti FK Teplice

Celkem 4 zápasy odehrajeme tento týden proti klubu FK Teplice, derby týden zahájí ve středu dorosten...

Mládež
30. 4. 2024

Memoriál Josefa Šurala vyhrál ve středu na Souši Pražský výběr

Ve sváteční středu 1.5.2024 proběhl v areálu na Souši semifinálový turnaj krajských mladších doroste...

Mládež
30. 4. 2024

U14: První jarní porážka přišla od favorizované Dukly Praha

Žákovské výběry U15 a U14 se o víkendu utkaly dvakrát s lídrem tabulky žákovské divize, starší U15 p...

Mládež
16. 4. 2024

U17: Překvapivá remíza na Dukle Praha 1:1

Dorostenci U17 přivezli v sobotu překvapivý výsledek z Prahy, když obrali o body lídra tabulky Duklu...

Mládež
16. 4. 2024

U15: Jasné vítězství s Viktorií Žižkov na Albrechtické

Vydařené zápasy o čelo tabulky žákovské divize mají za sebou žáci U15 a U14, v sobotu oba celky doká...

Mládež
5. 4. 2024

Dorosteci hrají s VOŠ Roudnice, žáci jedou na Aritmu

O nadcházejícím víkendu se v domácím prostředí na Souši představí mostečtí dorostenci v zápasech pro...

Zobrazit více