Grafik sociálních sítí

Sportovní žurnalistika začíná v Baníku Most-Souš

Název pozice: Grafik sociálních sítí
Místo práce: Most nebo jinde v ČR (home office)
Úvazek: částečný (brigáda)
Datum zveřejnění: 1.9.2024

Největší mostecký fotbalový klub FK Baník Most-Souš jako aktuální účastník třetí nejvyšší soutěže (3. Liga) obnovuje někdejší slavnou fotbalovou značku, která v letech 2005 - 2008 působila v nejvyšší fotbalové soutěži (Gambrinus lize). Klub se snaží o rozvoj ve všech oblastech sportovního průmyslu, ať už na poli tréninkového procesu, tak v oblasti marketingových a mediálních projektů.

Pro potřeby péče o klubové sociální sítí hledáme pomoc s tvorbou zajímavé a pravidelné grafiky pro oživení příspěvků na facebooku, instagramu, případně síti X, Linkedin. Dále hledáme pomoc s návrhy tvorby letáků, plakátů nebo jiné sportovní grafiky spojené s fotbalovými zápasy nebo tréninky.

Při této práci je možnost externí spolupráce v online režimu, není nutná působnost ve městě Most, ačkoliv pro sběr potřebných fotografií je vhodná.

Tvoje úkoly

- Pravidelná tvorba grafiky reflektující události fotbalového klubu
- Základní pokrytí fotbalových zápasů A-mužstva a družstev dle dohody
- Schopnost pravidelných výstupů a základní orientace ve fotbalové sezóně
- Schopnost práce ve sdíleném prostředí cloudu pro předávání grafických podkladů nebo výstupů
- Grafická péče o klubovou identitu

Tvůj profil

- Schopnost sportovní grafiky
- Částečná originálnost grafických výstupů
- Sportovní kariéra výhodou

Nabízíme

- Reference rostoucího fotbalového klubu
- Možnost práce z domova
- Samostatná a zodpovědná práce
- Osobní přidaná hodnota, účast ve fotbalové rodině
- zajímavý finanční přivýdělek

FK Baník Most-Souš mládež, z.s.
E: info@fkbms.cz, T: 606 621 337

Zájemci o pozici

V případě vašeho zájmu o nabízenou pozici, kontaktujte prosím pana Jana Skýpalu.

T: 606 621 337 info@fkbms.cz