Trenér mládeže

Místo práce: Most
Úvazek: částečný (brigáda)
Datum zveřejnění: 1.1.2023

Největší mostecký fotbalový klub FK Baník Most-Souš jako někdejší účastník české nejvyšší soutěže (Gambrinus liga) se v mládeži účastní republikových soutěží a snaží se o výchovu svých ráčů pro potřeby svého A-týmu. Při své práci s mládeží využívá aktivních zahraničních projektů včetně trenérských stáží.

Pro svá mládežnická družstva hledáme co nejdříve fotbalové trenéry na částečný úvazek nebo brogádu. Práce je vhodná jako studentská pracpvní pozice nebo placený zájmový hobby koníček. Výhledově klub připravuje a dále zaměsnává i profesionální trenéry na plný úvazek.

FK Baník Most-Souš mládež, z.s. je spolek podporovaný Statutárním městem Most, který ke své činnosti využívá dostatek travnatých tréninkových hřišť včetně hřiště s umělou trávou ve svých areálech na Souši, Albrechtické, Čepirohách nebo stadionu Josefa Masopusta (FSJM). Při tréninku mládežnických družstev nabízíme skvělý lifestylový koníček včetně možnosti trenérského vzdělávání a zapojení do koncepce práce ve strukturovaném fotbalovém klubu.

Tvoje úkoly

- Samostatná realizace, příprava a vedení fotbalových tréninků s dětmi včetně zápasů, (jak v Mostě, tak v celém Ústeckém kraji a Česku, případně i mezinárodně)
- Účast v soutěžích a turnajích, vedení agendy sportovního týmu
- Předávání odborných znalostí se zábavou, sportovními emocemi a nasazením
- Spolupráce s ostatními trenéry klubu na adekvátním přístupu k talentovaným hráčům
- Účast na interních nebo odborných školeních

Tvůj profil

- Je vhodné, nikoliv však nezbytné vlastnit trenérskou licenci
- Základní trenérské zkušenosti v sektoru dětí a mládeže
- Výhodou je sportovní vzdělání nebo zájem o rozvoj lidského těla
- Chuť a odhodlání do sportovní práce s dětmi a mládeží
- Smysl pro zodpovědnost, kreativitu a flexibilitu
- Ochota cestovat, schopnost koordinovat vlastní čas s fotbalovou sezónou
- výhodou je řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Možnost práce ve strukturovaném fotbalovém klubu
- Kompletní tréninkové a zápasové zajištění (pomůcky, přeprava, administrativa)
- Motivovaný a odhodlaný tým snažící se o vzestup svého fotbalového klubu
- Samostatná a zodpovědná práce
- Osobní přidaná hodnota, účast ve fotbalové rodině
- zajímavý finanční přivýdělek (možnost práce na plný úvazek)

FK Baník Most-Souš mládež, z.s.
E: info@fkbms.cz, T: 606 621 337

Zájemci o pozici

V případě vašeho zájmu o nabízenou pozici, kontaktujte prosím pana Jana Skýpalu.

T: 606 621 337 info@fkbms.cz